Поля, відмічені зірочкою, є обов'язковими для заповнення.

Вхід

Диво-шашки

05.02.2017 404

4 лютого в приміщенні шахово-шашкового клубу ДЮСШ №9 відбувся фінал міських змагань серед збірних команд шкіл "Диво-шашки".

Як зазвичай у турнірі взяли участь сім команд, кращі в своїх районах.

У своєму зверненні до учасників головний суддя змагань, Олег Патлань, зазначив, що цей турнір проводиться вже третій рік поспіль і що в цей раз відкривати турнір втричі приємніше, так як обласні змагання "Диво-шашки" пройдуть цього року в нашому місті, і три команди, які займуть призові місця, зможуть пробитися в наступну пульку змагань.

Також на відкритті турніру головним суддею був прочитаний вірш Віталія Попруги про шашки, що безумовно додало атмосферності даному заходу.

Боротьба була завзятою, це було видно з напруги учасників. Було все: і гра на час, і втрачені можливості, радість перемог і гіркота поразок. В результаті доля призових місць вирішувалася в останньому турі. Програвши у першому турі 127-й гімназії, талановита команда тренера Дмитра Медведєва - КГТЛ №129, змогла зібратися і виграти всі ігри, що залишилися, що в результаті і привело до заслуженої перемоги в турнірі. На жаль, вигравши у своїх основних конкурентів, шашкісти з 127-ї гімназії Інгулецького району посіли друге місце, відставши від першого лише на пів-очка. Тим не менш, команда цієї гімназії під керівництвом ентузіаста шахів і шашок Миколи Щукіна продемонструвала прогрес, піднявшись у таблиці вище на одну сходинку в порівнянні з торішнім результатом. Бронзу досить несподівано завоювали шашкісти 48-ї школи з Тернівського району. Їм вдалося обіграти сильну команду Криворізького Центрально-міського ліцею і обійти її на півтора очка. Таким чином, 6-го травня на обласних змаганнях "Диво-шашки" зіграють: КГТЛ №129(Довгинцівський р-н), Гімназія №127(Інгулець) і КЗШ №48(Тернівський р-н).

Команда-переможець та призери були нагороджені грамотами та медалями від міського спорткомітету, а також дипломами та кубками завдяки сприянню у розвитку нашого інтелектуального виду спорту, фонду Олександра Вілкула "Українська перспектива".